Bu hafta sonu için önerimiz: Garden Sale tasarım pazarı

Girl looking through box for vintage items for Istanbul's Garden Sale

Yaz bitti diye karaları bağlayan takipçilerimiz içlerini ferah tutsunlar. İstanbul Ekim ayında da pek hareketli, çeşitli etkinlikler bizleri bekliyor. Ajandamıza not ettiklerimizden biri de 10-11 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek Garden Sale.

Eğlenceli ve rahat ortamıyla tasarım meraklılarının gözde etkinliği haline gelen Garden Sale’de 70’ten fazla tasarımcı keşfedilmek için sizi bekliyor (ArtZula’nın tişörtleri bunlardan sadece biri). Festivalde yok yok: vintage objeler, takılar, çiçek ve mobilya tasarımları, vinil plaklar…Yok ben alışveriş meraklısı değilim diyorsanız; atölye çalışmalarına (mandala, çocuklar için yaratıcılık…) ve film gösterimlerine katılabilir, kitap ve giysi takası yapabilir veya sadece çimlere uzanıp sokak müzisyenlerini dinleyebilirsiniz. Festivalden erken ayrılmamanızı önerir, ilerleyen saatlerde sahnede sürpriz isimlerin olacağını hatırlatırız.

Poster of Garden Sale 2015People chilling on Küçükçiftlik Park's grass during Garden Sale

Garden Sale’e bilet almak için tıklayın.
Garden Sale’e sizin için ayırdığımız 5 davetiyemiz var: yandaki Facebook ikonuna tıklayarak yazıyı paylaşın ve contact@canimistanbul.com adresine “paylaştım!” yazarak cevap bırakın. Cevap bırakanlar arasından rastgele seçeceğimiz 5 kişi, yarın gece yarısı davetiyelerin sahibi olacak.

1 Yorum

  • Joseph dedi ki:

    Congrats to the winners: Hande Gokoglu, Malaika Parmigiani, Elif Godek Kaya, Nilay Yanardag, Duygu Keser.

    We left a little present for you at ArtZula’s booth 🙂
    Enjoy Garden Sale!

Bir Cevap Yazın