Art Depo: vintage hayallerinin gerçeğe dönüştüğü dükkân

Hipster kız Art Depo'da

Herkes her geçen gün artan hipster popülasyonu ve hipsterlara yönelik mekânlarıyla Moda’nın yavaş yavaş yeni Cihangir olmaya başladığını konuşuyor. Art Depo‘nun da bu mekanlardan biri olduğu kesin. Mobilya severler için adeta bir harikalar diyarını andıran dükkân, ağırlıklı olarak 1920’ler ve 1970’ler arasında üretilmiş İskandinav ve Art déco mobilyaları satıyor. Burada orijinal Breuer sandalyelerden masif ahşap yemek masalarına, rengarenk eski telefonlardan bohem halılara kadar birçok eksantrik şey bulunuyor.

Dükkân sahibi Recep Gün mekânı bir sene önce açmış ama yaklaşık 20 yıldır hem bir mobilya aşığı hem de bu işin içinde. Mobilya almaya niyetli olun ya da olmayın, Moda turuna çıkacağınız zaman bu dükkândaki koleksiyona göz atıp bilgili sahibiyle sohbet etmeden dönmemenizi öneririz.

Mobilya severler için adeta bir harikalar diyarını andıran dükkân     Burada orijinal  Breuer sandalyelerden masif ahşap yemek masalarına, rengarenk eski telefonlardan bohem halılara kadar birçok eksantrik şey bulunuyor.

Art Depo
Caferağa Mah. Moda Cad. No:182/A – (0216) 418 83 57
Saatler: Pazartesi – Pazar 11:00-21:00

Bir Cevap Yazın