Zet.com’dan Sizin için Seçtik

Our design picks from zet.com

İyi tasarım kolay ulaşılabilir olduğunda şahane oluyor. Tasarımcıların pazar yeri diye bilinen zet.com Türk tasarımcılarını bir araya getiren ve interneti olan herkesin ulaşabildiği harika bir platform. Tek sorun, sitenin okyanus kadar derin olması sebebiyle gerçekten güzel tasarımları bulmak biraz zor olabiliyor. İşin zor kısmını sizin için hallettik ve Zet.com’da saatlerimizi geçirdikten sonra bu sene evini tasarım eşyalarla canlandırmak isteyenler için en hoşumuza giden isimleri listeledik.

Odywood‘un ahşap lambaları, sehpaları, kitaplıkları, aynalarıyla evinize rustik bir hava katabilirsiniz.

Woodo Design‘ın ahşap, minimalist ve modern lambaları, evinize ya da ofisinize hayat verecek parçalardan biri olabilir.

Kilimini‘nin kilimleri Isparta’da yün ve pamuk gibi doğal materyaller kullanılarak elde yapılıyor. Evinize otantik bir hava katmak için ideal.

Kilimini kilims

Biraz da neşe istiyorum diyorsanız, Woohoo Dream‘in renkli peçetelerine, orijinal yastıklarına, eğlenceli örtülerine ve Amerikan servislerine bir göz atın deriz.

Zeki Müren tablecloth from Zoohoo Dream

Zoo Design Studio‘nun ürün yelpazesi hayli geniş ama biz en çok rengarenk ve özgün kanvas tablolarını beğendik.

Zoo Design Studio

Betonun bu kadar şık olabileceğini Blok 8‘in saksılarını, lambalarını ve kaselerini görene kadar hayal bile edemezdik.

Jade Design ömrünü tamamlamış ağaçları yeniden değerlendirerek askılık, bardak altlığı, servis tabağı, kesme tahtası gibi harika şeyler yaratıyor.

Jade design

Paper Print Etc. veya Hoagard‘ın minimalist ve tipografik posterleri ve illüstrasyonları beyaz duvarlarınıza hayat vermek için aradığınız şeyler olabilir.

Paper Print Etc.   The man who passes the sentence should swing the sword

Tabağınızda Minions, Star Wars karakterleri, Alice ya da kurabiye canavarını görmek kulağınıza hoş geliyorsa, Template Design‘a bir göz atın.

Geleneksel kanaviçe tekniğiyle modern tasarım bir araya gelirse Bapbap Atölye‘nin yarattığı harikalar ortaya çıkar. En sevdiğimiz: no selfies in the bathroom.

"No selfies in the bathroom" from Bapbap Atölye

Woodmess‘in el yapımı lambaları ve saksıları ahşap ve betonun inanılmaz güzelliğini ortaya koyuyor.

Kadir’in Atölyesi‘nin meyve kasalarından yapılmış kitaplıkları ve sehpalarıyla, geometrik rafları hem doğal hem minimalist bir havaya sahip.

Kadir'in Atölyesi

Bir Cevap Yazın